Apartamenty na Weekend Warszawa od Iron Flats

Szukasz apartamentu na weekend w Warszawie? Hostele Cię nie satysfakcjonują, a hotele są za drogie? Być może zależy Ci na solidnej bazie wypadowej z kuchnią, takiej, jak własne mieszkanie, ale w innym mieście, jak Warszawa?

Trafiłeś w dobre miejsce! Apartament na weekend Warszawa od Iron Flats to kombinacja doskonałej lokalizacji, wygody, świetnego wyposażenia oraz estetycznych wnętrz. Przeczytaj dalej i zobacz, dlaczego Iron Flats Warszawa Apartamenty doskonale nadaję się na krótkie, piątkowe, sobotnie lub niedzielne wyjazdy.

Świetne wyposażenie apartamentów na weekend

Wszystkie apartamenty Iron Flats posiadają kompletne wyposażenie, które może Ci się przydać podczas wypadu do Warszawy. Posiadamy 3 apartamenty różniące się wielkością, wszystkie zlokalizowane przy ulicy Żelaznej 59 – Yellow, Green oraz Red, dla jednej lub dwóch dorosłych osób.

Łazienka w Iron Flats apartamenty na weekend Warszawa jest wyposażona nie tylko w kabinę prysznicową, ale także w ręcznik, suszarkę do włosów, a nawet komplet świeżych kosmetyków higienicznych. Nie będziesz musiał martwić się o przywożenie własnych! Kuchnie posiadają dwupalnikowe kuchenki gazowe, zmywarki, lodówki, kuchenki mikrofalowe, ekspresy do kawy, czajniki, komplety talerzy, naczyń i sztućców. To doskonałe miejsce do przygotowania posiłków – śniadań, ciepłych obiadów i wszystkiego pomiędzy.

Dodatkowo wszystkie apartamenty na weekend posiadają bezpłatny internet w standardzie WiFi, klimatyzację, duże telewizory LCD, komplety mebli i więcej. Do spełnienia kompletu potrzeb, które mogą wyniknąć nawet z szybkiego wypadu do Warszawy, zapewniamy wspólną deskę do prasowania oraz żelazko.

Doskonała lokalizacja sprawi, że Twój weekend w Warszawie będzie dłuższy!

Doskonała lokalizacja , którą mogą pochwalić się nasze apartamenty na Weekend oznacza, że nie będziesz tracił cennego piątku, soboty czy niedzieli na komunikację po Warszawie.  Podróż na Dworzec PKP Warszawa centralna zajmie jedynie ok. 11 minut, a stacja Metra Rondo ONZ jest jedynie 10 minut piechotą od Iron Flats. Bezpośrednio obok apartamentów znajdują się różne restauracje, punkty usługowe oraz sklepy i bankomaty.  Apartamenty na weekend znajdują się przy ulicy Żelaznej 59.

Zapraszamy – przyjedź do nas na weekend!

Zobacz, dlaczego warto wybrać Iron Flats Warszawa Apartamenty

Apartamenty

Nasze apartamenty

Apartament Yellow

  • Liczba osób: 1 osoba
  • Rozmiar: 22m2
  • Cena: 200zł
Szczegóły

Apartament Green

  • Liczba osób: 2 osoby
  • Rozmiar: 28m2
  • Cena: 230zł
Szczegóły

Apartament Red

  • Liczba osób: 2 osoby
  • Rozmiar: 35m2
  • Cena: 250zł
Szczegóły